top of page
Püsivate kaubavoogude ja kaupade käitlemine
TVC_avapilt.jpg

Logistiline täislahendus

Keskladu on logistiline täislahendus, mis lähtub just teie ettevõtte ootustest, et tagada kaupade sujuv ja laitmatu liikumine.

Teie laovarud on tõhusalt kaitstud. Meie logistikakeskus asub piiratud juurdepääsuga alal, kus on

24 / 7 mehitatud ja videovalve.

Terviklik kaupade haldus ja tellimuste täitmine hõlmab kõiki kanaleid, mida teie ettevõte kasutab - kauplused ja e-kanalid, edasimüüjad ja tarnijad ning lõppkliendid. 

Asume oluliste kaubateede ristumis-kohas, nii lennujaama, sadama kui ka kesklinna lähedal. See tähendab kaubavoogude laitmatut ja sujuvat liikumist. 

Meie olemasolev kliendibaas ja aastatega lihvitud meetodid kaupade liikumise igas etapis, võimaldavad meil teha oma tööd kiiremini ja efektiivsemalt, mis kandub üle ka soodsatesse hindadesse.

Kehtivusaegade haldus tagab, et pole raiskamist. Laovarude võrdne jaotamine kaupluste vahel tähendab, et ükski jaotuspunkt ei jää kaubast täielikult ilma. Seerianumbrite haldus annab täieliku kontrolli elektroonika-toodete üle. Ja palju muud.

TVC_avapilt.jpg

Kõikehõlmav tellimuste täitmine

VÕTAME VASTU

Kauba kohta saabuv eelinfo võimaldab laohalduritel olla valmis saabuvaks kaubaks. Nii on kogu protsess tarnijate jaoks kiire ja efektiivne.

HOIUSTAME

Sorteerime ja ladustame kauba teie jaoks kõige kuluefektiivsemalt. Hoiustamise kulu arvestatakse kauba saabumise hetkest kuni väljastamise hetkeni minutilise täpsusega.

TÖÖTLEME

Sildistame, kampaaniapakendame, loome komplekte või personaliseerime muudmoodi. Me arvestame teie ettevõtte unikaalseid vajadusi, et pakkuda teie klientidele parimat võimalikku kogemust.

ÜHILDUME TEIE SÜSTEEMIDEGA

Saate hallata protsesse läbi meie laohaldustarkvara või intergreerida seda tegema oma majandustarkvara. Ühildatud süsteemid muudavad varude haldamise lihtsaks.

Väljastustellimused teie e-poest saabuvad meie jaotuskeskusesse automaatselt.

KOMPLEKTEERIME

Saabunud väljastustellimuste alusel korjame, komplekteerime ja pakendame kauba. Kasutame just teile sobivaid täite- ja pakkematerjale. Võimaldame ka vähenenud laovarude võrdset jaotamist sihtpunktide vahel.

Valmis tellimused anname üle teie või lõppkliendi valitud vedajale, kes toimetab need otse kliendini, pakiautomaatidesse või pickup punktidesse. Kasutatav tarnelahendus Logistrik võimaldab teil ühe liidestusega saada kõik vedajad oma e-poe tarneviiside valikusse.

ANNAME VÄLJA

TEGELEME TAGASTUSTEGA

Tagastused on e-kaubanduse paratamatu osa. Tegeleme nendega teie eest. Nii hoiate oma kliendid õnnelikud ja laovarud maksimaalsed. 

TVC_avapilt.jpg

Meiega saab arvestada

Kesklao teenusega saate endale jaotuskeskuse, millele on suurepärane ligipääs. Aadressil Punane 42, Tallinn, asume suurte kaubateede ristumiskohas, kuid ka kesklinna, sadama ja lennujaama lähedal. Tarnijatel on siia mugav kaupu tuua ning kõikide teie müügikanalite, kaupluste, edasimüüjate ja partnerite tellimused jõuavad kiiresti sihtkohtadesse. Väljastustellimused korjatakse, komplekteeritakse ja saadetakse välja vastavalt teie seatud tingimustele. Saate hallata kogu protsessi läbi meie laohaldustarkvara või integreerida seda tegema oma majandustarkvara.

Aeg on näidanud, et meie olemasolevatele Kesklao teenuse kasutajatele on oluline kaubavoogude laitmatu ja sujuv liikumine. Ning seda väga konkureeriva hinnaga. Sellest sõltub nende käive, kasumlikkus ja omakorda nende klientide rahulolu. Meie olemasolev kliendibaas ja aastatega lihvitud meetodid kaupade liikumise igas etapis, võimaldavad meil teha oma tööd kiiremini ja efektiivsemalt, mis kandub üle ka soodsatesse hindadesse. Lisaks on meil oma arendajad, kelle tarkus ja know-how on tekkinud reaalsete kliendiprobleemide lahendamisest laoteenuste pakkumisel.

Pakume oma Kesklao klientidele personaliseeritud lahendusi ja lisateenuseid. Kehtivusaegade haldamisega saame tagada, et ei teki raiskamist, sest varusid kasutatakse efektiivseimas järjekorras. Laovarude võrdse jaotamisega kaupluste vahel saavutate selle, et ka vähenenud laovarude korral ei jää ükski teie müügikanal kaubast täielikult ilma. Seerianumbrite haldus annab täieliku kontrolli elektroonikatoodete üle. Ja need on ainult mõned lisad, millega aitame oma klientidel saavutada eelist tihedas konkurentsis.

Meie Kesklao teenust tarbivad kliendid on nõudlikud ja teavad täpselt, mida ja mis tingimustel nad vajavad. Oleme väljakutse vastu võtnud ning saame sellega hästi hakkama.

bottom of page