top of page
Kõik oluline laoteenustest

Mida kujutab endast ladu?

Ladu on planeeritud ruum kaupade ja materjalide tõhusaks ladustamiseks ja käitlemiseks. Ladu võib olla üksnes kaupade hoiustamise koht, kuid enamasti hõlmab siiski mitmeid tarneahela aspekte. Reeglina liigituvad kõik laoteenused järgnevatesse kategooriatesse: ​

Sõltumata sellest, kas olete jaemüüja, turustaja või tootja on ladu alati oluline osa teie tarneahelast. Laoteenuste toimimise efektiivsusest ja kvaliteedist sõltuvad otseselt teie ettevõtte käive, kasumlikkus ja klientide rahulolu. Seetõttu tasub laoteenuse pakkujaks kindlasti leida partner, kel on pikaajalised kogemused kogu tarneahela haldamises.

TVC 20-AASTANE KOGEMUS ON MEIE KLIENTIDELE EELISEKS

TVC_avapilt.jpg

Vastuvõtmine

Vastuvõtmisel tehtava töö tõhusus ja kvaliteet määravad suuresti edasiste laoteenuste efektiivsuse. Suure lao vaates, kus riiulite vahel võib ise ära eksida, ei ole keeruline ette kujutada segadust, mis tekib siis, kui kaup maha laadimisel paigutatakse laokohta, kuhu see laohaldus infosüsteemi kohaselt tegelikult minema ei pidanud. Veel olulisem on kauba vastuvõtmisel osata hinnata, kas kõik kaup, mis kohale pidi tulema, on kohale tulnud. Teie poolt meie infosüsteemi sisestatud saabuva kauba eelinfo annab meile võimaluse võrrelda saabunud saadetise pakkeüksuste arvu oodatud ja tegelikult saabunud pakkeüksuste vahel. 

Vastuvõtmine.jpg

Teie käsitöö vaeva vähendamise nimel oleme loonud võimsa API, mille abil saame automaatse andmevahetuse tulemusena meile olulise saabuva kauba eelinfo detailsuses, mis tagab kvaliteedi ja tõhususe kauba vastuvõtmisel.

TVC ON KIIRE JA TÕHUS

Hoiustamine

TVC OÜ puhul "laohotell" kirjeldab lahti põhimõtte, mille alusel me teid teenindame.

See tähendab, et me osutame teile hoiustamise/ladustamise teenust ööpäeva põhimõttel. Näiteks, kui täna saabub kaup siis tänase päeva eest tekib ladustamise/hoiustamise kulu. Kui kaubad lahkuvad meie laost samal päeval, siis juba homse päeva eest ladustamisekulu ei ole.

Koostöölepingu sõlmimine meiega ei tekita teile automaatselt kulusid. Kulud tekivad ainult ja alles siis, kui te otsustate meie juures midagi hoida. Ning ka siis saate te olla kindlad, et kulud on ainult seotud konkreetse töö ja ladustamismahuga, mida teie kaubad meie laos on reaalselt hõivanud.

Hoiustamine.jpg

100% TEKKE- JA MAHUPÕHINE HINNASTAMINE

Töötlemine

Isikupärastamine on äristrateegia, mille eesmärk on suurendada brändi lojaalsust, pakkudes klientidele nende ootustele vastavaid kogemusi. Ettevõtted, kes suudavad personaliseerimist õigesti kasutada, suurendavad klientide lojaalsust ja suurendavad samal ajal müüki. TVC võimaldab teil luua oma klientidega emotsionaalset sidet isikupärastatud pakendite, tootekomplektide ja muude personaliseerimise viiside abil.

Gift Box

Sorteerime, sildistame, reklaampakendame, loome komplekte või isikupärastame muudmoodi - kõik, et tagada teie toodete personaalsus või vastavus nõuetele.

SOOVIME OLLA TEIE KONKURENTSIEELISEKS

Väljastamine

Ühildatud süsteemid tähendavad, et väljastustellimused teie e-poest või majandustarkvarast saabuvad jaotuskeskusesse automaatselt. Seejärel tellimused korjatakse, komplekteeritakse, pakendatakse ja märgistatakse vastavalt kauba olemusele. Saadetisega kaasa pandav saateleht näitab kauba vastuvõtjale, mis kaubaga on tegu, kellele see on mõeldud ja kes on saatja. Pakkide märgistamiseks kasutatavad transpordi sildid sisaldavad infot vedaja, transpordi tingimuste, kuid samuti ka lähtekoha ja sihtkoha kohta.

Kaupade transpordipakendamiseks on võimalik kasutada korduvkasutatavaid lainepappkarpe, jõupaberist täitematerjali või muid loodustsäästvaid lahendusi. Keskkonnasõbralikud paberist pakketeibid ja saatelehetaskud on meil TVC-s juba standardiks. 

KESKKONNASÕBRALIK PAKENDAMINE TVC-GA

Väljastamine.jpg

Transport

Meie fookus on olla parim ladu ja seepärast kasutame oma laos transpordiküsimuste haldamiseks lahendust nimega Logistrik. See on vedajaid ja tellijaid ühendav ökosüsteem, mille abil TVC Laohotelli klient ise otsustab ja juhib, milline veoettevõte täpselt ning mis tingimustel tema kaubavoogu teenindab. Tegelikult läheb Logistrik sammukese kaugemale ning võimaldab ka meie kliendil tülikast transpordiküsimusest

vabaneda - lõpptarbija saab ise e-poe check out-is valida endale sobiva tarneviisi ning meie (e-pood ja ladu) lihtsalt lähtume sellest, mida lõpptarbija enda jaoks parimaks pidas.

Transport.jpg

Seejärel jõuab vastav info automaatselt ka valitud vedajani, kes kauba laost peale korjab ja kohale viib. Kogu transporti puudutav suhtlus käib automaatse API andmevahetuse kaudu.

ÜHE INTEGRATSIOONIGA ON TEIE E-POE KÄSUTUSES LAI VEDAJATE VÕRGUSTIK, MIS AJAS AINA KASVAB.

bottom of page