top of page
Personaliseeritud täislahendus E-poodidele
Kesklaoteenus.jpg

TVC-ga näed tõeliselt automatiseeritud müüki

Meie pikaajaline kogemus erinevate

e-poodide teenindamisel tähendab tõhusaid protsesse ja soodsaid hindu.

Te ei pea muretsema kauba ladustamise, tellimuste pakendamise, sildistamise ega tööjõu haldamise pärast.

Meie pakutav lai ja aina kasvav tarneviiside valik avab e-poodidele võimaluse pakkuda oma tooteid tervele maailmale.

Maksate alati üksnes reaalse kasutuse eest. Puudub vajadus ise ressursse ülal pidada.

Ühildatud e-pood või majandustarkvara muudab laoseisude haldamise ja tellimuste täitmise lihtsaks.

Kesklaoteenus.jpg

Meile võib toetuda

VÕTAME VASTU

Kauba kohta saabuv eelinfo võimaldab laohalduritel olla valmis saabuvaks kaubaks. Nii on kogu protsess tarnijate jaoks kiire ja efektiivne.

Sorteerime ja ladustame kauba teie jaoks kõige kuluefektiivsemalt. Hoiustamise kulu arvestatakse kauba saabumise hetkest kuni väljastamise hetkeni minutilise täpsusega.

HOIUSTAME

TÖÖTLEME

Sildistame, kampaaniapakendame, loome komplekte või personaliseerime muudmoodi. Me arvestame teie ettevõtte unikaalseid vajadusi, et pakkuda teie klientidele parimat võimalikku kogemust.

ÜHILDUME TEIE SÜSTEEMIDEGA

Väljastustellimused teie e-poest saabuvad meie jaotuskeskusesse automaatselt. Väljastame need sama kiiresti, kui need saabuvad, kasutades teie valitud tarnevalikut. Ühildatud e-pood või majandustarkvara muudab varude haldamise lihtsaks.

Saabunud väljastustellimuste alusel korjame, komplekteerime ja pakendame kauba. Kasutame just teile sobivaid täite- ja pakkematerjale.

KOMPLEKTEERIME

Valmis tellimused anname üle teie või lõppkliendi valitud vedajale, kes toimetab need otse kliendini, pakiautomaatidesse või pickup punktidesse. Kasutatav tarnelahendus Logistrik võimaldab teil ühe liidestusega saada kõik vedajad oma e-poe tarneviiside valikusse.

ANNAME VÄLJA

TEGELEME TAGASTUSTEGA

Tagastused on e-kaubanduse paratamatu osa. Tegeleme nendega teie eest. Nii hoiate oma kliendid õnnelikud ja laovarud maksimaalsed. 

Kesklaoteenus.jpg

Tahame olla teie täiendav konkurentsieelis

Meie e-poe logistika teenus on loodud pakkumaks e-kaubandusega tegelevatele ettevõtetele kindlustunnet, et teie tooted jõuavad teie klientide ning partneriteni tõhusalt ja kuluefektiivselt. Meie kaubateede sõlmpunktis asuv jaotuskeskus lahendab teie eest kauba ladustamise, tellimuste komplekteerimise ja pakendamise, tellimuste kohaletoimetamise ja tööjõu haldamise ning teie saate keskenduda kõigele täiendavale, mida oluliseks peate! 

Olemasolev kliendibaas, sealhulgas erinevad e-poed, ja aastatega lihvitud meetodid kaupade liikumise igas etapis, võimaldavad meil teha oma tööd kiiremini ja efektiivsemalt, mis kandub üle ka soodsatesse hindadesse. Lisaks on meil oma arendajad, kelle tarkus ja know-how on tekkinud reaalsete kliendiprobleemide lahendamisest laoteenuste pakkumisel.

Meie e-kaubandusele suunatud laologistiline täitmisteenus (ingl. k order fulfillment või 3PL) annab teile olulised konkurentsieelised, mis aitavad teil oma eesmärgid saavutada.

Arvuta hind oma e-poele

Kesklaoteenus.jpg
bottom of page